Aktuality

Piškvorkový turnaj v Dětském domově Frýdek-Místek, 24.10.2019

„Kdo si hraje, nezlobí“, tohle přísloví přesně vystihlo atmosféru, kterou vytvořily děti z dětského domova ve Frýdku-Místku, když se s námi pustily do piškvorkového turnaje. Do hry se celkem zapojilo 22 dětí. S napětím jsme sledovali, kdo vyhraje. A že to byla vskutku podívaná!...

Podzimní malování v Domově Beskyd, 23. 10. 2019

Krásnou podzimní atmosféru jsme načerpali při malování netradičních stromů s uživateli Domova Beskyd. A proč netradičních? Jako kmen a větve si každý obkreslil svou ruku a květ vytvořil pomocí špejlí do uší. Všichni ukázali, že mají opravdu velký talent. Děkujeme za hezké chvilky. :-)

Návštěva dětského domova, 25.9.2019

Dne 25. září 2019 jsme měli příležitost navštívit dětský domov ve Frýdku-Místku. Děti jsme zapojili do různých aktivit a zábavných her. Ze začátku se mělo každé dítě podepsat, dát si nálepku na tričko a říct co má rádo, když dostalo klubíčko z provazu, které mělo držet a následně hodit dál. Poté...

Tvoříme v Domově Beskyd, 18.9.2019

S uživateli Domova Beskyd jsme tentokrát pracovali na netradičních obrazech z pohledů. Každý si mohli rozstříhat pohled s obrázkem našeho města, a poté ho nalepit na papír. Okolo nalepených pohledů jsme pak malovali obrázky. Všechna díla se velmi povedla.

Schůzka klubu, 11.9.2019

Naše první schůzka klubu v září! Moc se povedla. S holkama jsme dumaly nad všelijakými záhadami světa a velmi jsme se u toho nasmály. :-)

Procházka se seniory, 4.9.2019

Krásné středeční odpoledne jsme si zpříjemnili procházkou do parku. A nešli jsme jen my, dobrovolníci, ale vzali jsme sebou i kluky z dětského domova z Kunčic a také seniory z Domova pro seniory. Během cesty jsme si povídali, prohlíželi park nebo koukali na řeku.

HAWAII PÁRTY, 30.8.2019

Jak jinak ukončit léto než na Hawaii párty? Děkujeme klukům z Dětského domova Ostrava-Kunčice, že nás na párty pozvali. A co všechno se tam dělo? Nechyběly hry, vynikající langoše nebo pizza. Celé odpoledne jsme zakončili velkým zápasem ve vybíjené. :-)

Slavíme Filipovy narozeniny! 22.8.2019

Opět skvělé narozeniny! A kdo nás to pozval na oslavu? No přece náš skvělý kamarád Filip z Dětského domova Ostrava-Kunčice. Filipe, ještě jednou Ti přejeme jen to nejlepší! :-) Moc děkujeme za hezký den. :-)

Marek slavil narozeniny! 25. 7. 2019

Marka z dětského domova máme všichni z Adry moc rádi, a proto jsme byli nadšení z jeho pozvání na narozeninovou oslavu. Na oslavě se hrálo hodně her, třeba „Vyvolávka“ nebo „ Na policajty a zloděje“. Děkujeme za krásný den.

Slavíme Přemkovy narozeniny! 3. 7. 2019

Opět nás náš milý kamarád z dětského domova Přemek, pozval na oslavu svých narozenin. I tentokrát to byla oslava skvělá, plná zábavy a překvapení. Přemku, ještě jednou Ti přejeme jen to nejlepší! :-)

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>