Aktuality

HAWAII PÁRTY, 30.8.2019

Jak jinak ukončit léto než na Hawaii párty? Děkujeme klukům z Dětského domova Ostrava-Kunčice, že nás na párty pozvali. A co všechno se tam dělo? Nechyběly hry, vynikající langoše nebo pizza. Celé odpoledne jsme zakončili velkým zápasem ve vybíjené. :-)

Slavíme Filipovy narozeniny! 22.8.2019

Opět skvělé narozeniny! A kdo nás to pozval na oslavu? No přece náš skvělý kamarád Filip z Dětského domova Ostrava-Kunčice. Filipe, ještě jednou Ti přejeme jen to nejlepší! :-) Moc děkujeme za hezký den. :-)

Marek slavil narozeniny! 25. 7. 2019

Marka z dětského domova máme všichni z Adry moc rádi, a proto jsme byli nadšení z jeho pozvání na narozeninovou oslavu. Na oslavě se hrálo hodně her, třeba „Vyvolávka“ nebo „ Na policajty a zloděje“. Děkujeme za krásný den.

Slavíme Přemkovy narozeniny! 3. 7. 2019

Opět nás náš milý kamarád z dětského domova Přemek, pozval na oslavu svých narozenin. I tentokrát to byla oslava skvělá, plná zábavy a překvapení. Přemku, ještě jednou Ti přejeme jen to nejlepší! :-)

SWEETSEN FEST 2019

16. ročník multižánrového benefičního festivalu Sweetsen Fest proběhl od 19. do 23. června 2019 ve Frýdku-Místku. Tento festival patří k největším multižánrovým openair festivalům v kraji.  Pro ty, kteří se o festivalu dozvídají z našich stránek poprvé, uvádíme, že Sweetsen...

Procházka se seniory na zmrzlinu, 19.6.2019

Holky ze Studentského klubu ADRA společně s hochy z dětského domova Ostrava Kunčice, vyvezli uživatele Domova pro seniory ven a společně vyrazili na procházku na zmrzlinu. Zmrzlina byla vynikající a ještě k tomu hřálo sluníčko, celé odpoledne se velmi vydařilo. :-)

KLUB MÍŠA slaví 20 let, 18.6.2019

Klub Míša je spolek sdružující rodiny s dětmi a mládeži se zdravotním postižením, ale i jejich zdravých sourozenců. Svou činnost rozvíjí již od roku 1989 a snaží se o zlepšení kvality života rodin a integraci do společnosti. V rámci Dobrovolnického centra ADRA Frýdek-Místek máme tu čest...

Supervizní setkání Studentského dobrovolnického klubu ADRA

Pro všechny dobrovolníky působící pod naším Dobrovolnickým centrem pravidelně pořádáme supervizní setkání. Není tomu jinak ani u dobrovolníků, kteří se ve svém volném čase věnují seniorům, osobám se zdravotním postižením či dětem a chodí do Studentského klubu ADRA. Supervize je nástroj...

Narozeninová oslava Michala, 5.6.2019

Michal slaví narozeniny! Jupí! :-) Tak tohle jsme mohli slyšet celý den na narozeninové párty v Dětském domově Ostrava-Kunčice. Oslavu si užil nejen Michal, ale také všichni ostatní, se kterými jsme hráli basket, fotbal nebo stolní tenis. Oslava se velmi vyvedla a Michalovi přejeme jen to nej...

Den dětí na Skalkách, 4.6.2019

Již tradiční akcí, na které nemůžeme chybět, je Den pro pěstounské rodiny – Den dětí na Skalkách. Tentokrát se nesl v duchu pohádky, a tak si všichni dobrovolníci připravili vtipné kostýmy a záludný úkol. Pokud děti splnily všechny úkoly, mohly si u princezny vyzvednout sladkou odměnu. :-)

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>